אודות

אהלן!

אני חמוטל.  אז מה הייתי רוצה שתדעו עלי?

יש בי סקרנות ואני אוהבת ללמוד, גם לימודים לימודים, אבל גם ממה שעובר עלי ומסביבי. אני בת 48, נשואה ליונתן, אמא ליואב, אבישי ואיילה. מתפרנסת מעיצוב גרפי, וטיפוס של פרויקטים – אז ההגדרות נוטות להתרחב ולהכניס כל פעם תחומים נוספים.

למשל, לפני כעשור הייתי בתקופה נמרצת של עניין פעיל בנושאי קיימות, בעיקר בנוגע לענייני פסולת מיותרת ומה אפשר לעשות איתה, ולקחתי את זה למחקר על יצירה במיחזור. היה לי בלוג בבלוגר ״קיימות כדרך חיים״ ושם חלקתי את הלמידה שלי. כשפתחתי את האתר הזה, העברתי את הפוסטים משם, אז אם לא נדפק משהו בדרך, הכל אמור להיות ממוין גם פה, ומתישהו אעשה סדר של קטגוריות, אז גם יהיה קל למצוא דברים. (זה מה שנחמד באינטרנט – הכל ניתן לעריכה, אז אפשר לעלות גם לפני שדברים מושלמים גם העיצוב עוד לא יושב פיקס, אבל מבחינתי התוכן הוא המלך).

בשלב כלשהו התחלתי להתעמק בנושאים של מודעות עצמית והתפתחות, והכתיבה שלי זזה למקומות האלה. במסגרת המקצוע שלי אני נחשפת להמון תכנים עסקיים, ולפעמים יש לי מה להגיד גם על זה.

תחומי העניין שלי תנודתיים, אבל שוב ושוב חוזרת על עצמה ההנאה לחלוק ולכתוב, כך שהתבקש לעשות מקום אחד שירכז הכל, אז הנה אנחנו כאן, שומרים על גמישות מחשבתית ומשתפרים עם הזמן. וולקאם!

אם רוצים ליצור איתי קשר
ווצאפ 0544428210, אימייל hamutal.lawrence@gmail.com

איפה אני עוד מסתובבת:

תיק עבודות עיצוב גרפי //  משחקים לליל הסדר ויום העצמאות // בלוג שנת בת מצווה // הפייסבוק שלי // הפינטרסט שלי // האינסטגרם של חיות הבית