fbpx

קלפים רבותי קלפים

קלפים זה כיף. קלפי משחק, קלפים טיפוליים, קלפים שתומכים בשיחה על נושאים שלפעמים קשה להגיע אליהם לבד, קלפים שמקבלים מהם מסרים ומביאים להירהורים. קלפים זה כיף, נו. אז אני מרכזת כאן קלפים שפגשתי (ברשת), ושיכולים לדעתי להיות מתאימים לשנת בת מצווה. לדייט של אמא ובת, או שתי אמהות ושתי בנות. למשחק משפחתי או עם כמה חברות. בדרך כלל קלפים מגיעים עם הוראות לשימוש, אבל בכל מקרה אפשר לעשות בהם שימוש אינטואיטיבי ולנצל אותם לשיחה משודרגת. למשל – לפרוס את הקלפים ושכל אחת תיבחר קלף שמדבר אליה או לא מדבר אליה ותסביר למה, איך גרם לה להרגיש, איפה היא מכירה את זה בחיים שלה. קלף שמשקף משהו שהיא חזקה בו או משהו שהיא רוצה לשפר. קלף שמדבר אליה באופן כללי או מתחבר למה שמרגישה ברגע הזה.

PractiCards

ערכת קלפים של רוחלה המאירי. קלפים עם ציטוטים מעוררי השראה של כל מיני הוגי דעות או אנשים פורצי דרך, ודף הוראות. גישה של הסתכלות חיובית ומוטיבציה.

עלמה רגשות מאופרים

ערכת קלפים של ליאורה חיים. קלפים עם צילומי פנים מאופרות באיפור אומנותי, קלפים עם רגשות / מצבים, וקלפים עם משפטי השראה, קוביית חושים. לשיחה והתמודדות עם דילמות על דימוי עצמי, דימוי גוף, מצבי רוח, רגשות עמוקים. מדריך מפורט לעבודה עם הקלפים נמצא באתר של ליאורה, ויכול לתת לכם רעיונות איך לייצר שיחה גם סביב קלפים אחרים.

הודיות

קלפים של נעם צור אלמוג. קלפים לאמירת תודה על דברים שיש לנו בחיים, שלפעמים אולי אנחנו מפספסים. אבל תשומת הלב אליהם מגדילה את השמחה בחיים שלנו. מגיע עם חוברת הדרכה איך לשלב אותם בחיים בכלל.

בבושקה

אני לא יודעת אם היא עדיין מוכרת, אבל לעדיה לוי יש (או היו) ערכות לשיח אמא ומתבגרת סביב המחזוריות הנשית, כולל קלפים, משחק ודגם של רחם לתפירה.

שחנשי

לאודיה ון לואן יש קלפים לשיח על נשיות, התבגרות, מיניות בריאה. קלפי תמונות וקלפי מילים על תכונות נשיות או מילים שקשורות להתבגרות נשית, קלפי התחלה של משפט, ורעיונות לשימוש בדף ההוראות.

קלפי "Me&You"

קלפים של הילה פינקלשטיין שמעבירים אתכם תהליך של תקשורת, שיתוף רגשי והעמקת שיחה בדיאלוג משפחתי. קלפי נושאים לדיון, קלפי רגש, קלפי מתנות ומפת שאלות .

ערכת קלפים – insight

קלפים של נעמי יוגב, עם צילומים מקוריים מתוך רגעים אמיתיים ממהלך חייה, וספר הוראות. מכוון להתבוננות פנימית.

קלפי הודיה

שירלי גואטה יצרה קלפים של התמקדות במה שיש ואמירת תודה. על כל קלך יש אמירת הודיה והכוונה לחבר את זה לחיים שלנו. למשל: ״אודה על מה שטוב ויפה בחיי כמו…״

ארץ יצורי הנפש

מודעות עצמית והיכרות עם העולם הפנימי שלנו דרך מפגש עם קלפי כוחות הקסם וקלפי שדונים. קלפים של אפרת מעיין, עם איורים מקוריים של שלום קוולר. מגיע עם חוברת הוראות, וגם באתר יש כל מיני הכוונות לשימוש.

מראות

ערכת קלפים של מעיין קרת. סדנא שלמה בקופסא.. קלפים עם תמונות של נערות, קלפי תכונות, וקלפי שאלה ופעולה. תראו את כל האפשרויות בסרטון שיש בדף המוצר (בין תמונות המוצר). סביב נושאי יופי, דימוי גוף, מבט פנימה. על החוויה שלנו עם הערכה כתבתי פה.

קלפי אפשרויות נפתחות

קלפים מאויירים של טלי ויטנברג שמאפשרים תרגול של חיבור לקול הפנימי, בעולם שמושך אותנו לשאול בחוץ כל הזמן. תרגול של שאלות נכונות ומחוברות, בעולם שמושך אותנו לעשות מה שמקובל ונכון.

קלפי השראה

קלפים של עדי שביב, בצד אחד כתובים משפטי השראה ובצד השני מסר איך ליישם בחיים. מסרים נשיים וחיוביים.

רביעיות נשים פורצות דרך

נעמה שקד לוי הכינה משחק רביעיות להיכרות עם נשים משמעותיות. עם 10 קטגוריות – מתחומי הספורט, החלל, האוויר, המדע, המוזיקה, עולם החי ועוד. מגניב ביותר ומעורר השראה.

"מחוברים״ של שלווה גרופר

סט שאלות מעולות להרים שיחה רגילה למשהו עם יותר עומק: איזה מאכל מעורר בך געגוע? מה העצה הכי טובה שקיבלת? סיפור הכי מביך שקרה לך? אילו יכולת לדעת משהו על עתידך מה היית רוצה לדעת? מוצלח מאוד, רכישה כאן. על החוויה שלנו עם המוצר כתבתי פה.

משחק מחוברים שלווה גרופר

מעניין ת׳סבתא

למרכז שלבים יש כל מיני משחקים שאמורים לעבוד על הקשר המשפחתי.מעניין ת׳סבתא הוא משחק חמוד וזורם, שיחקנו איתו לאורך כמעט שעתיים נראה לי, ולאף אחד לא נמאס. ממש ממש נחמד. ראיתי שיש להם עוד משחקים באתר – חדר בריחה, לדבר רגשות, משפחה מדברת, שווה בדיקה.

משחק מעניין תסבתא שלבים

מלחמה ושלום של ״לתוך הלב״

עוד משחק שיחה, שמבוסס על ההטכניקה של משחק מלחמה בקלפים, ומכיל שאלות שעוזרות לפתוח את הלב. לרכישה כאן.

משחק מלחמה ושלום

קלפי פנימהות

קלפי טיפול והתבוננות פנימה בהשראת פרחי באך. 39 קלפים וחוברת העמקה עם הסברים מפורטים יותר על כל קלף, אפשרויות שונות לפתיחות ושאלות עומק, המזמנות עבודה פנימית אישית. דמויות נשיות מאויירות באופן מקסים לגמרי של אוריין שביט, וכל קלף מעלה דפוס / תדר והצעה לתיקון שלו, כמו למשל ״מפאניקה לשלווה, חיבור לעיצמה והגבורה שבי״, ״מריקנות למלאות, שייכות מעתם היותי״. מקסים. לרכישה כאן

מכירים עוד קלפים שיכולים לתמוך בשנת בת מצווה? ספרו לי ואוסיף

אולי יעניין אותך גם >>

איזה כיף שנרשמתם!

מידי פעם כשיצטבר תוכן, או משהו חדש ומעניין, אשלח לכם למייל.

(אמור גם להגיע מייל אישור הרשמה, לוודא שאתם זה אתם וכל זה, אז תעשו שם את הקליק, ואנחנו מסודרים).

נתראה!

חמוטל

stars 2
שנשמור על קשר?

האתר מתעדכן עם רעיונות, מחשבות ומוצרים חדשים שקשורים לשנת בת מצווה.

אם יכול להועיל לכם לקבל אחת לתקופה מייל שמרכז את התכנים האחרונים שהועלו, אתם מוזמנים להרשם