fbpx

המסע שלי עם שנת הבת מצווה (02)

איזה תמימות.. או אולי איזה יומרנות.. הממ.

מתישהו אחרי החגים הסתמן שפרויקט שנת הבת מצווה הפרטית שלנו, עומד להפוך למיזם בפני עצמו. היה לי בראש מבנה ראשוני: אתר ללקט לתוכו את כל מה שאני מוצאת ברשת וקשור, ופיתוח מוצרים בנושאים שחשוב לי להעביר לבת שלי. תוך קצת פחות מחודש בניתי אתר, והתחלתי להכניס תכנים (כיף כיף!). במקביל הגדרתי לי חודש של משמרות ערב כדי לעבוד על פיתוח שני המוצרים הראשונים. יאללה! שטויות, מה הבעיה! ואכן התקדמתי.

התקדמתי, ועדיין מתקדמת. אבל הקצב לא בדיוק כמו שחשבתי.. להכל לוקח זמן. הדפוס שעשה לי הדפסת ניסיון בסוף נובמבר, הסתבך עם הדפסת 10 עותקים לפיילוט במהלך כל דצמבר (!!). וזה לא נגמר בהדפסה, צריך לארוז את זה, ולחפש ספקים מכל מיני תחומים שאני לא בקיאה בהם. ולתמחר. במקביל צריך לתאם ולתכנן תוכן לאתר, לפתוח דף פייסבוק ואינסטגרם כי כולם שם, ועוד לא התחלנו לדבר על שיווק.

אז אני על רכבת ההרים, וחווה את כל הסקאלה – יצירתיות, התלהבות, מפוכחות, הצפה, ריבוי משימות משתק, תלות בגורמים אחרים שיש להם לו״ז משל עצמם, אי ידיעה לאן ללכת קודם, ביזבוז המון אנרגיה (החלטות זה דבר מעייף), אכזבה, שיפוט עצמי, למעללה, למטטה, קדיממה, אחוררה.

אבל מתקדמת. בסוף השבוע הדפוס הצליח לעמוד במשימה ואחרי שנארוז, נוכל לצאת לפיילוט ראשוני.

ומה עם גברת בת מצווה?

אל דאגה, השוונג שנכנסתי אליו לא פגע בגברת. הספקנו להיות בסדנא משותפת של אמא ובת, היא היתה עם אבא שלה בשני טיולים מתוך תוכנית הטיולים השנתית של כפר עציון, ונהנתה מערכת לוח חזון שקניתי לה. אז זה סבבה בינתיים.

בשביל החוויה - סאפים בירדן
טיול בשביל ישראל עם בית ספר שדה כפר עציון
ערכת לוח חזון

בתוכנית, נראה מה נצליח בכפוף לסגרים והגבלות – המשך הטיולים עם אבא, פרויקטון מקומי עם בנות מהכיתה בהתבסס על הרעיון של שעה של אכפתיות, הפרשת חלה עם כל הנשים מהצד של המשפחה של יונתן. וערב בת 12 הייתי עם הנשים מהצד שלי של המשפחה, כשהמוצר יהיה מוכן. ווי, עכשיו בא לי להתקדם איתו.

⭐️ אם בא לכם לקבל עדכונים – אפשר להרשם לניוזלטר פה, (עוד לא הוצאתי את הראשון, אבל הרעיון הוא לספר כל פעם על הפוסטים האחרונים באתר). דרך נוספת לעקוב זה דרך הפייסבוק (שימו איזה לייק קטן פה), או האינסטגרם (שימו איזה עוקב קטן שם).
⭐️ אם אתם ספקים ויש לכם מוצר חווייתי רלוונטי לרוח הדברים, אפשר לספר לי ואשמח להוסיף. יש באתר פוסט מרכז על תוכניות לכל השנה, ופוסט על סדנאות/חוויות חד פעמיות. ואם יש משהו שחוויתי אישית, או שהרעיון הדליק אותי, או שמתחבר לי לדברים אחרים, אני עושה פוסט מיוחד עליו מעבר להוספה שלו לפוסטים המרוכזים.
⭐️ יש לי גם מחשבה לפרסם פוסטים ״שנת הבת מצווה של x״, אז אם עשיתם שנה כזאת ובא לכם לספר עליה, להשוויץ בתמונות, ולהעניק מהידע שלכם לציבור שאולי זה יעזור לו, זה יהיה מגניב. אפשר שאתם תכתבו, או שתספרו לי ואני אכתוב.
⭐️ אם יש לכם שאלות או מחשבות בנושא, מעניין אותי לשמוע. אמנם אני קהל יעד בעצמי, אבל לכל אחד יש את הזוית שלו וזה מעניין להרחיב את נקודת המבט. אז תרגישו חופשי לספר, להגיב פה או לשלוח לי למייל.

טוב! אעדכן בהמשך.

אולי יעניין אותך גם >>

איזה כיף שנרשמתם!

מידי פעם כשיצטבר תוכן, או משהו חדש ומעניין, אשלח לכם למייל.

(אמור גם להגיע מייל אישור הרשמה, לוודא שאתם זה אתם וכל זה, אז תעשו שם את הקליק, ואנחנו מסודרים).

נתראה!

חמוטל

stars 2
שנשמור על קשר?

האתר מתעדכן עם רעיונות, מחשבות ומוצרים חדשים שקשורים לשנת בת מצווה.

אם יכול להועיל לכם לקבל אחת לתקופה מייל שמרכז את התכנים האחרונים שהועלו, אתם מוזמנים להרשם