fbpx

מתנה עם משמעות

מתנות זה לא בדיוק תוכן לשנת בת מצווה, אבל אולי תרצו פה ושם כן לרפד את התהליך במתנה חמודה. זה נכון לשנת בת מצווה, וגם למי שרוצה לתת מתנה עם משמעות באירוע הבת מצווה עצמו. בכל מקרה כיוון שבמהלך השיטוטים שלי אני מוצאת כל מיני רעיונות, אז חשבתי לרכז אותם בפוסט אחד, וכל פעם שאמצא משהו, אעדכן את הפוסט. מקווה שיועיל לכם!

יש מוצרים שכתבתי עליהם פוסט בנפרד ויכולים לתפקד גם על תקן מתנה:

מילים טובות

מחברת להשראה ולהרחבת החשיבה החיובית באמצעות קריאה, כתיבה וצביעה.

מחברת מילה טובה

מוצרים של אינגריד

אינגריד איירה נשים מעוררו השראה, ומוכרת אותן על פוסטר, חולצה או תיק. משהו מעולה. היא מכרה את הפריטים בפרויקט הדסטרט שכבר הסתיים, אבל אפשר למצוא אותה דרך הפייסבוק שלה פה.

נשים פורצות דרך של אינגריד

מיוש

למיוש יש חנות שלמה סביב ערכים של נתינה, חוזקות, הערכה ליופי, הכרת תודה. זה יכול להיות פוסטר, תכשיט, פנקס, וכל מיני בהתאמה אישית.

מתנות של מיוש

תכשיטים בחשיבה חיובית של דנדי

שרשרת, צמיד, טבעת או מחזיק מפתחות עם מסרים חיוביים ואופטימיים: ״אושר״, ״רוגע״, ״ראויה״, ״אהבה״ ״הכל אפשרי״ ועוד ועוד. תזכורת והשראה שעונדים על הגוף

תכשיטים חיוביים של דנדי

אהבה קטנה

לאהבה קטנה יש כל מיני מתנות עם טאצ׳ אישי. כמו למשל הציפית הזאת. מארזים וכל מיני דברים חמודים. שווה בדיקה

ציפית מתנה של אהבה קטנה

לי יה תכשיטי השראה טיפוגרפים

עוד באגף התכשיטים עם המילים. ״כי טוב״, ״בעיתו״, ״ושמחת בכל הטוב״ וכאלה. יפה יפה

לי יה תכשיטי השראה טיפוגרפים

קומפוקו

טוב, פה אני כבר נכנסת לאיזור מוצרי הכיף ולא בדיוק המשמעות. מודה, אני בעניין של מוצרי נייר ומחברות… אז לא חושבת בצלילות… לקומפוקו (הישראלים) יש מוצרי נייר מעוצבים לעילא ולעילא, לפי קולקציות. יומן, מחברת, פנקס, מדבקות, מחזיק מפתחות, וקופסא עם קולקציה שלמה. כיף של מתנה. ואם רוצים להפוך את זה למשמעותי, אפשר תמיד להוסיף ברכה שמכוונת את נערתנו החמודה לכתוב במחברת זכרונות, רעיונות, לפרוק רגשות וכו׳.

ואני מודעת לזה שאני כבר בהיסחפות אבל אם כבר חשפתי את עצמי פה עם הפטיש שלי לנייר, ולמקרה שגם לכם יש.. אז יש חברה בריטית שעושים אצלם מנוי וכל חודש מקבלים מוצרי נייר שעיצב אומן אחר. משהו מטורף והמחיר בהתאם (לפחות בקנה המידה שלי..) אבל אם אתם בעניין תציצו עליהם פה – papergang מבית oh deer. וגם לברושקה יש מוצרי נייר יפים, חיוביים ושימושיים.

יומן רגשות

זה מוצר שאמנם עומד על מדף של מוצרים למטפלים, אבל נראה לי שיכול להיות מתנה מקסימה. לעקוב אחרי סוגי הרגשות השונים, הכרת תודה, חוזקות. ומעוצב יפה וכיפי.

לתרום למשהו שנוגע לנו בלב

טוב, זאת מתנה שדורשת הכנה מסויימת. אבל יש משהו יפה ברגע הזה של הבת מצווה להכיר בטוב שיש לנו ולעזור למי שיותר קשה לו, או למטרה שמתאימה לערכים שלנו.

אצלנו למשל, יש פינה חמה בלב לחיות בכלל וחיות בר במיוחד, אז בחרנו לתרום לאביהוא שרווד שמטפל באלפי חיות בר פצועות בשנה.

ספר 12 נשים / עדי זליכוב רלוי

יש שמות של אנשים בעלי השפעה שעשו שינוי בעולם, שאנחנו יודעים בעל פה. אבל גם ב2022, עדיין אנחנו מכירים יותר שמות של גברים מנשים. הספר הזה מביא 12 סיפורים של נשים יהודיות מעוררות השראה. אפשר להגיד שזה איזה תיקון או משהו מהאיזורים המעצימים האלה, אבל נדמה לי שהכי מעצים זה פשוט לנרמל את זה ולהכניס לפנתיאון האנשים שזוכרים בעל פה גם את השמות הנשיים. אז אפשר להגיד לנערת הבת מצווה שהיא יכולה לעשות הכל, ואפשר, בלי להגיד יותר מידי, להראות לה דוגמאות לנשים שעשו ושינו. ראיון עם הסופרת פה.

אולי יעניין אותך גם >>

איזה כיף שנרשמתם!

מידי פעם כשיצטבר תוכן, או משהו חדש ומעניין, אשלח לכם למייל.

(אמור גם להגיע מייל אישור הרשמה, לוודא שאתם זה אתם וכל זה, אז תעשו שם את הקליק, ואנחנו מסודרים).

נתראה!

חמוטל

stars 2
שנשמור על קשר?

האתר מתעדכן עם רעיונות, מחשבות ומוצרים חדשים שקשורים לשנת בת מצווה.

אם יכול להועיל לכם לקבל אחת לתקופה מייל שמרכז את התכנים האחרונים שהועלו, אתם מוזמנים להרשם